Inflatable të gjitha bordet e rrumbullakët

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: US$99-1,999/PC
 • Net Weight: 3.0 - 3.5KGS
 • Termat pagesës: T/T, L/C, D/P
 • Guarantee: 3 years
 • MOQ.: 10 PCS
 • Package: Carton
 • Port: QingDao
 • Production Capability: 10,000 PCS/Month
 • Detail Product

   FRONTIER Inflatable të gjitha bordet e rrumbullakët të punojnë edhe në kushte të ndryshme. Kjo është një zgjedhje e parë për sportet e ujit paddling në ujë të bardhë. bordet Madhësive të shkojnë nga 9-12 ft në gjatësi dhe 30-33 "në gjerësi si kërkesat reale. Bordet shkurtër janë më maneuverable dhe bordet më të gjatë të ndjekur më mirë në një vijë të drejtë. Me përjashtim të madhësisë bordet e mëposhtme, Nëse keni kërkesa të ndryshme në të gjitha përmasat bordet e rrumbullakët, ajo mund të personalizohet.

  FRONTIER- GJITHANDEJ LENGTH CM / inç WIDTH CM / inç Trashësia CM / inç SASI litra Peshë (+/- 6%)KG / LBS Rider sugjeruar
  Pesha Gama  KG
  9'8 "x31" x4 " 2949'8 " 8031 " 104 " 184 8.7 19.2 35-75
  10'2 "x32" x4 " 31010'2 " 8232 " 104 " 204 9.5 20.9 40-80
  10'2 "x32" x6 " 31010'2 " 8232 " 156 " 295 9.8 21.6 40-90
  11'2 "x32" x6 " 34011'2 " 8232 " 156 " 330 11.9 45-95
  12'0 "x33" x6 " 36612'0 " 8433 ' 156 " 364 13.1 55-120

   Warning:

  FRONTIER Boards inflatablemë të mëdha se sa 10'5 "nuk janë ndërtuar për të shfletoj madh. Disa nga modelet janë funksionale për të hipur valë, por asnjëri prej tyre janë projektuar ose ndërtuar për të hedhur.

   FRONTIER Boards TIPARET:

  ● mbështjellë plotësisht me shtresë të dytë të përkrahur pëlhurë në krye, fund me 0.9mm trashësi materialit PVC gomuar. krijon një ngurtë, e ngurtë dhe fortë

  ● dyfishtë lëkurës lateral jashtme me mbivendosje të dyfishtë në krye dhe në fund

  ● material host Bordi përbëhet nga 4 '' 6 ose 8 "" trashësi intensitet të lartë të ngurtë dysheme rënie thur, Mban deri në 450 £, fryj nga 8-20 psi

  ● trashësi 5mm jo shqip shkumë EVA në krye: pengon nga rrëshqitje

  ● ndashëm 3 copë skeg special për ndjekjen e mirë, mban bordet kryesuar në rrugën e saj për qëllim

  ● valvula Deluxe H3: lëvizshëm, i zë vendin, të besueshme dhe hermetik.

  ● Stainless steel D unaza për sigurimin e ngarkesave të vogla

  11224272158

   FRONTIER DROP Stitch kat NDËRTIME

  Të gjithë katin e syth rënie është importuar nga Korea e Jugut, e cila ka performancë super.

  ♣ Rezistenca për prishje dhe lifecycles gjatë të qëndrueshme

  ♣ Rezistenca për të dëmtuar me rërë apo këpucë

  ♣ Ftohtë-rezistenca, ngrohje-rezistenca dhe ajrit ngushtësi

  ♣ stabilitetin UV

  ♣ Presioni maksimal i ajrit lejon aplikimin për çdo lloj anije

  ♣ Një riparimin mënyrë e thjeshtë dhe e lehtë zam ynë

  ♣ Në opsionin tuaj, Çdo ngjyrë e rrobave ne kemi ne dispozicion nëse keni sasi të madhe

  ♣ 8cm.10cm.15cm.20cm. 30cm thicknessare përdorur kryesisht për kërkesat e ndryshme të presionit

  TFBG {62ODQDSS8VUE0NAFOB

  Boards inflatable inflatable vozis Boards inflatable Stand Up Paddle Boards Boards Inflatable SPB

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • lidh

  Na jep një britmë
  Get Updates Email Regjistrohu