Контактирајте не

hzhb

адреса

zhungwung Road 202,Zhungcon Industrial Park,Chengyang District,Qingdao City.266109.

телефон

Тел: 86-532-67763106

FAX : +86-532-68956264

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања Се претплатите