Контактирајте не

hzhb

адреса

САД Канцелариски: бул 555W Северна LTS Suite 207. Енкориџ. АК 99503.

Кина Фабрика: zhungwung патот 202, Zhungcon индустриски парк, Окружниот Chengyang, Кингдао City.266109.

телефон

Тел: (001) 509-269-8988

Тел: 86-532-67763106

 FAX : +86-532-68956264

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања Се претплатите
WhatsApp Online Chat !